tel. +48 501 272 897

Tworzymy wnętrza z pasją.

Patech jest firmą, która istnieje na polskim rynku od 2000r. W ciągu ostatniej dekady wyspecjalizowaliśmy się w tworzeniu mebli na indywidualne zamówienie. 

Nasza pracownia to miejsce gdzie najlepszej jakości materiały spotykają najnowocześniejsze technologie. Dodając do tego fachowe doradztwo osiągamy zamierzony cel - zadowolenie klienta. 

Zobacz nasze realizacje
dowiedz się więcej

nowoczesna technologia

Posiadając wysoce rozbudowany,specjalistyczny park maszynowy jesteśmy w stanie wykonać meble niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju. Nasze realizacje, wykonane z największą starannością, dopasowane są do potrzeb nawet najbardziej wymagającego klienta. 

dowiedz się więcej

rzemiosło

Nasze meble, tworzone z naturalnego surowca - drewna w połączeniu ze stalą i szkłem, pozwalają nadać wnętrzu indywidualny charakter, dopasowany do potrzeb klienta, W procesie produkcji wykorzystujemy rozwiązania najnowocześniejszej technologii, co pozwala nam na zapewnienie klientowi najlepszej jakości i komfortu. 

dowiedz się więcej

materiały wysokiej klasy

Nasza firma chcąc zapewnić klientom produkt wysokiej klasy, używa wyłącznie sprawdzonych komponentów. Dlatego współpracujemy jedynie z zaufanymi partnerami. Naszymi głównymi dostawcami są czołowi gracze na rynku.

dowiedz się więcej

trwałość i funkcjonalność

Jeśli cenią sobie Państwo jakość to nasza oferta jest skierowana właśnie do Państwa. W Patech nie produkujemy mebli taśmowo. Każdy nasz wyrób jest starannie dopracowany i przemyślany,tak aby był trwały i funkcjonalny. 

dowiedz się więcej
PATECH
Zakład Produkcyjny 55-095 Mirków Byków, ul.Wrocławska 7C tel. +48 509 120 790 zobacz mapę
PATECH © 2013